VIAC INFO....

Kliknutím na nadpis sa dozviete viac:01. ZMLUVNÝ PARTNER VÝHRADNÉHO DOVOZCU (DEC.2020)

Sme zmluvný partner výhradného dovozcu. Ponúkame Vám KOMPLETNÝ sortiment značky K2, CARDOS, CARSO, VERSACHEM, MASNER, PRIMA a ručíme za ORIGINALITU týchto produktov. Radi Vám pomôžeme s výberom vhodného výrobku pre Vaše potreby.

Vysokokvalitné produkty K2 sú orientované na celoročné použitie pre osobné a nákladné vozidlá, motorky, bicykle, autobusy, kamióny, železničné vagóny, lode... Nájdete u nás výrobky na ošetrenie podvozku, kolies, motora, karosérie, bŕzd, celého interiéru, laku karosérie. Prípravky na ošetrenie gumových častí automobilu, ako aj prípravky na ošetrenie chrómovaných častí.

U nás nájdete všetky novinky výrobcu, ktoré uvádza na spotrebný trh. Snažíme sa Vám priniesť tie najvýhodnejšie, výrobcom doporučované ceny. Všetky produkty sú priamo od výhradného dovozcu od výrobcu, čo zaručuje, že prípravok je ORIGINÁLNY a kvalitou zodpovedá najvyššej akosti. Naše ceny nemusia byť vždy najlacnejšie na trhu, ale zodpovedajú kvalite a doporučeniu výrobcom a VŽDY máte istotu, že v každom produkte, ktorý si u nás zakúpite, nájdete presne to, čo v ňom má byť a na čo bol vyrobený. To je naša garancia.

Reklamácie nemáme, ale pokiaľ by sa nejaké vyskytli, vyriešime ich obratom k Vašej spokojnosti.

02. NIE SME PLÁTCI DPH (SEPT.2020)

Naša spoločnosť nie je plátcom DPH. Všetky ceny uvedené na našich stránkach sú konečné. Pripočítavame k nim iba cenu poštovného podľa objednaného tovaru, váhy - podľa platného cenníka od prepravcu. Žiadne iné "skryté" platby u nás nenájdete.

Pokiaľ Ste plátcom DPH a máte záujem o produkty K2, objednajte si ich priamo u výhradného dovozcu na stránke: www.petuel.sk

 

03. PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS (SEPT.2020)

- istota ORIGINÁLNEHO produktu priamo od výhradného dovozcu od výrobcu

- kompletný sortiment výrobcu

- odborné poradenstvo pri výbere vhodného produktu

- najlepšie doporučené ceny priamo od výhradného dovozcu

 

Registrovaným odberateľom, ktorí u nás nakupujú častejšie:

01. posielame ZĽAVOVÉ KÓDY

majú spravidla dlhšiu dobu platnosti, majú nastavený určitý počet opakovaní - podľa toho ako dlho s nami spolupracujete, zľava zo zľavového kódu sa ihneď odpočíta z ceny, takže hneď platíte o túto poskytnutú zľavu menej. Čím dlhšie Ste s nami a objednávate tovar od nás, tým väčšie zľavy môžete od nás dostať.

02. posielame informácie O NOVINKÁCH - iba v prípade ak Ste si zaškrtli Posielať novinky emailom.

 

Samotná registrácia k vytvoreniu objednávky nie je potrebná, ale ako je uvedené vyššie, prináša to rôzne výhody. U nás nezbierate žiadne vernostné body, kupóny a iné marketingové aktivity – najlepšie ceny Vám ponúkame po celý rok.

Aby Ste mohli využívať náš vernostný program, je potrebné udávať pri robení objednávky vždy Vašu mailovú adresu, ktorú Ste si zadali pri registrácii. Objednávky sa párujú podľa mailovej adresy - nie podľa mena.

Ostaňte s nami – dozviete sa viac...

05. OSOBNÝ ODBER BRATISLAVA A OKOLIE: DÁ SA TOVAR VYZDVIHNÚŤ AJ OSOBNE? (JAN.2021)

ÁNO DÁ - Osobný odber BRATISLAVA zdarma - máme už vyznačené pri každom produkte.

Ako postupovat? 1. Objednávku si vytvorte štandardným spôsobom. 2. Zvoľte si Osobný odber. Ten prebieha tak, že akonáhle Vám skompletujeme objednávku, budeme Vás informovať sms-kou alebo telefónom, aby sme si dohodli termín, ktorý Vám bude vyhovovať. 3. Miesto odberu je vo výdajni tovaru: Bratislava, Markova ul. 3

Za osobný odber NEPLATÍTE ani cent. Naopak, naši pravidelní zákazníci majú možnosť vyskúšať si niektoré produkty úplne zadarmo priamo u nás a potom sa rozhodnúť, ktorý výrobok si od nás zoberú. Ponúkame veľmi dobré parkovacie možnosti, cca 20 metrov od nášho výdajného miesta. Poradenstvo ku všetkým naším produktom je samozrejmé. Temín vyzdvihnutia si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0905 45 19 83 alebo 0903 23 00 26