POHLCOVAČ VLHKOSTI

 
6,07 €

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


POHLCOVAČ VLHKOSTI Vlastnosti produktu: Úplne bezpečný pre iné materiály. Voľnosť použitia - vo vozidlách aj v interiéri. Inteligentný indikátor vlhkosti...

Viac informácii
Kód: AW100
Značka: CARDOS
Dostupnosť:  skladom
Hmotnosť: 0.512 kg

POHLCOVAČ VLHKOSTI

Vlastnosti produktu:

Úplne bezpečný pre iné materiály. Voľnosť použitia - vo vozidlách aj v interiéri. Inteligentný indikátor vlhkosti - Po sčervenaní ho vysušte. Opätovne použiteľný produkt. Estetický vzhľad.

Odvlhčovač do auta Cardos rýchlo a jednoducho absorbuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Špeciálne granule bezpečne absorbujú a uchovávajú vlhkosť. Absorbér má veľký a čitateľný indikátor vlhkosti. Po vybratí produktu z obalu ho vyberte z fólie a umiestnite ho kdekoľvek do auta tak, aby ukazovateľ smeroval nahor. Ak sa kontrolka zmení z modrej na ružovú, je potrebné odvlhčovač nádobu vysušiť. Sušenie: nádobu vložte do nádoby odolnej voči mikrovlnám alebo na papierovú utierku. Nesušte absorbér v kovovej alebo inej nádobe, ktorá nie je určená na ohrievanie, alebo priamo na mikrovlnnej platni. Indikátor vlhkosti by mal smerovať nahor. Zahrievajte 6 minút pomocou 600 W. Počas odvlhčovania sa nahromadená vlhkosť odparí, indikátor sa zmení na modrý a absorbér je možné opäť použiť.

Dôležité:
Absorbér je možné používať 6 mesiacov od prvého otvorenia.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.