VIZIO PRO 150ml - tekutý stierač

 
6,42 €

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 Vizo Pro - super odolný, profesionálny neviditeľný stierač Produkt vytvára hydrofóbny (vodeodolný) povlak na čelnom skle už od rýchlosti 45 km/h , čím...

Viac informácii
Kód: D4028
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 150 ml
Hmotnosť: 0.250 kg

K2 Vizo Pro - super odolný, profesionálny neviditeľný stierač

Produkt vytvára hydrofóbny (vodeodolný) povlak na čelnom skle už od rýchlosti 45 km/h, čím dažďové kvapky samočinne automaticky odtekajú z čelného skla a zlepšujú viditeľnosť a bezpečnosť. Okrem toho uľahčuje odstraňovanie nečistôt a obmedzuje usadzovaniu námrazy na oknách.

Spôsob použitia: Sklo umyte a odmastite. Vhodný, nami doporučený produkt na odmastenie - Klinet. Tkaninu preložte cez aplikátor (súčasť súpravy) a navlhčite ho produktom. Na sklo natrieme rovnomernú vrstvu. Nechajte pôsobiť cca 8-12 minút a následne dovytrieť pomocou čistého a suchého mikrovlákna. Napr. mikrovlákno Opti alebo mikrovlákno Bona Laser. Na zvýšenie efektu môžete po 20 minútach naniesť ďalšiu vrstvu. Plná sila prípravku sa prejaví 8 hodín po aplikácii.
Prípravok si zachová svoje vlastnosti vyše 6 mesiacov. Potom postup zopakujte. Produkt sa príjemne aplikuje a vytiera, je jednoduchý na použitie.

Sada obsahuje:
K2 Vizio Pro neviditeľný stierač 150 ml
Aplikátor
Utierky z mikrovlákna

PODOBNÉ PRODUKTY:

K2 VIZIO - tekutý stierač


Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.